Zena opakovane potraca vzdy na zaciatku tehotenstva. Zistia jej, ze na pricine je jej imunita, ktora sa po otehotneni snazi znicit uhniezdujuci sa zarodok.
V Prahe, v centre pre liecbu imunologickych pricin neplodnosti radia tento postup:
Brat lieky Prednison, ktore tlmia imunitu a zaroven spermie nesmu prist do kontaktu so zenskymi organmi, pretoze drazdia imunitu.
Postup liecby: Prvych sest tyzdnov sa spermie vobec nesmu dostat do kontaktu so zenskymi organmi, ale v dalsich tyzdnoch sa snazit otehotniet s tym, ze mimo plodnych dni pouzivat pri styku kondom, aby sa zamedzilo stretnutiu spermii so zenskymi organmi (kedze to drazdi imunitny system) ale pocas plodnych dni sa snazit otehotniet a po otehotneni znovu pouzivat kondom, aj pocas prvych tyzdnov tehotenstva, aby nedoslo k drazdeniu imunity, ktora by mohla znova sposobit potrat.
Mozu toto praktizovat katolici, ak maju taky problem, kedze ide o zachranu pocateho dieta?
Mozu pouzivat symptotermalnu metodu tych prvych sest tyzdnov s tym, ze cez neplodne dni by pouzivali kondom a cez plodne dni by sa styku vyhli uplne?
V dalsich tyzdnoch by cez neplodne dni pouzivali kondom a cez plodne by sa snazili pocat dietatko.…
Čítať ďalej