Používame cookies. +
Členský príspevok, resp. príspevok sympatizantov / podporovateľov LPP (t.j. osôb, ktoré nemajú záujem mať štatút členov LPP) zostáva pre rok 2016 v nezmenenej výške - symbolicky 1 € mesačne t. j. 12 € ročne (rovnako pre jednotlivca aj pár).

Získaná čiastka slúži na pokrytie nákladov spojených s bežným chodom ústredia LPP (poplatky za telef. internetové pri-pojenie, vydávanie, množenie a distribúciu papierového formátu Novín z rodiny LPP, kancelársky spotrebný materiál...).
 
Členský príspevok (príspevok sympatizantov/podporovateľov LPP) zasielajte na účet LPP: SK96 0200 0000 0020 7215 6257, variabilný symbol 2016001 a/alebo do správy pre adresáta uveďte - svoje meno a poznámku člen (sympatizant) 2016.

Každý, kto finančne podporí LPP vo výške registračného príspevku (12 €), môže využívať nasledovné zľavy:
– do výšky očakávaného príspevku za objednané materiály nebude mať započítavané balné (1 €),
– dostane zadarmo jeden zošit Záznamových tabuliek, ak oň požiada,
– v prípade, že sa opätovne zúčastní kurzu STM, neplatí kurzovnýpríspevok.
Okrem toho bude za členov a podporovateľov LPP 53x v priebehu roka slávená sv. omša.

Veriacich členov LPP pozývame každú nedeľu k modlitbe (podľa vlastného výberu) za požehnanie a ochranu pre LPP a ľudí, ktorí sa na ňu obrátia.

Prosíme všetkých, ktorí podporíte LPP vo výške minimálne 12 €, oznámte nám emailom (na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) alebo prostredníctvom SMS (na 0908722055) či správou cez Facebook Ligy pár páru svoje kontaktné údaje (meno, poštová adresa, telef. kontakt), aby sme vám mohli v databáze prideliť symbol umožňujúci automaticky poskytnúť peňažnú zľavuz objednávok, ktoré v r. 2016 urobíte.
 
Za vašu podporu úprimne ďakujeme.